Kategorie
Aktualności

Piękne nowe mieszkania

Małe mieszkania są dla ludzi idealne, ponieważ są łatwe w utrzymaniu i niedrogie. Małe mieszkanie to idealna przestrzeń życiowa dla wielu osób. Mieszkania stanowią główną część rynku nieruchomości.

Został stworzony z myślą o zapewnieniu niskiego śladu węglowego, efektywności energetycznej i zrównoważonego rozwoju. Potrzeba zrównoważonego życia wzrasta i ten rodzaj rozwoju zaspokoi potrzeby mieszkańców osiedli w przyszłości. Zielone osiedla to nowy koncept w naszych miastach. Są to ekologiczne i zrównoważone budynki.

Kategorie
Aktualności

Mieszkania są wygodniejsze

Rośnie popyt na nowe mieszkania oraz ilość starszych budynków, które trzeba wyburzyć i zastąpić nowoczesnymi, co może być kosztowne. Mieszkania są również ważną częścią gospodarki i mają wpływ na życie społeczne. 

Wiele osób woli mieszkać w mieszkaniach, ponieważ są one tańsze niż domy. Mieszkania są również wygodniejsze, ponieważ są mniejsze i łatwiejsze w utrzymaniu.

Kategorie
Aktualności

Nowe projekty nieruchomości

Mieszkania są najbardziej heterogeniczne spośród wszystkich dóbr. W trakcie kupna mieszkania nie mniej ważne, o ile nie ważniejsze znaczenie odgrywa szeroko rozumiana lokalizacja. Mieszkanie jest bowiem na stałe przypisane do konkretnego miejsca, czyli charakteryzuje się niemobilnością.

Ponadto ludzie oczekują szybkiego i łatwego dostępu do transportu. Funkcjonalności i nowoczesnych systemów bezpieczeństwa w budynkach mieszkalnych. Dodatkowo brane są pod uwagę elementy estetyczne i jakościowe wykańczanych budynków.

Kategorie
Aktualności

Ciekawe dane historyczne rynku nieruchomości

W szczególności ważne były kwestie dotyczące zgody na wybudowanie danej nieruchomości w danym miejscu. Rynek nieruchomości z czasu międzywojennego jest bardzo podobny (jego sytuacja) do czasu polskiej transformacji ustrojowej, która miała miejsce w 1989 r. 

Dodatkowo w okresie międzywojennym pojawiały się różnego rodzaju wyzwania związane z rozwojem miast zaopatrzenie ludności wodę czy budowanie i utrzymywanie kanalizacji, a także budowa gazociągów, oświetlenia ulicznego, jezdni czy chodników. 

Kategorie
Aktualności

Materiały dotyczące nieruchomości

Znaczne deficyty oraz ubogość dostępnych materiałów sprawiały, że ludzie musieli radzić sobie z dostarczaniem lokali mieszkalnych według określonych, czyli ograniczonych możliwości. Miało to bezpośrednie przełożenie na jakość budownictwa w Polsce. Z tego względu należy mieć na uwadze, że budynki mieszkalne wybudowane w latach 70., 80. znacznie różnią się od tych, które powstały w latach 90. i po roku. 2000 ze względu na zmiany ustrojowe w Polsce. 

Budownictwo dawne charakteryzuje się określonymi materiałami, a są nimi m. in. czerwona cegła pełna, cegła szczelinówka, pustaki żużlowo – wapienne, cegła żabinka, pustak betonowy. Nie rzadko używano także materiałów takich jak; mur pruski (specjalna mieszanka drewna z cegłą czerwoną), piasek, glina, trzcina. Natomiast szczególnie charakterystyczne dla tamtego budownictwa były wszelkiego rodzaju pustaki.

Kategorie
Aktualności

Hala garażowa i mieszkanie

Najlepiej, kiedy miejsce postojowe znajduje się możliwie jak najbliżej mieszkania. Powodując swobodę korzystania z niego. Innym ważnym aspektem jest ochrona samochodu przed warunkami atmosferycznymi.

Mianowicie w hali garażowej na samochód nie pada deszcz, śnieg czy grad. Dodatkowo w sytuacji opadów dana osoba może swobodnie przejść z samochodu do mieszkania i nie musi obawiać się, że zmoknie. Z tego względu, że jest bezpośrednio w hali garażowej, a jej mieszkanie jest w tym samym budynku.

Kategorie
Aktualności

Nowe potrzeby mieszkaniowe w Poznaniu

Mieszkanie jest potrzebne do realizowania potrzeb mieszkaniowych, to jest takich, do których zrealizowania jest wymagane mieszkanie można wyróżnić wiele. Pierwszą grupę stanowią potrzeby elementarne.

Utożsamia się je z przysłowiową koniecznością posiadania „dachu nad głową”, czyli miejsca dającego schronienie przed niesprzyjającą pogodą, zapewniającego bezpieczeństwo i poczucie prywatności oraz pozwalającego na wykonanie podstawowych czynności życiowych, takich jak: sen, spożywanie posiłków, utrzymanie higieny osobistej. 

Kategorie
Aktualności

Wyjątkowa oferta nowych mieszkań

Nowe mieszkania cieszą się niesłabnąca popularnością. Są idealną inwestycją która może przynieść wiele korzyści. Mieszkania z rynku pierwotnego niestety szybko znikają i trzeba wykazać się dużym refleksem aby skorzystać z okazji.

Nowe mieszkania w Poznaniu i okolicach znikają bardzo szybko. Nowe inwestycje wyprzedają się kolejno jak świeże bułki. Na szczególną uwagę zasługuje oferta mieszkań na Osiedlu Poznańskim. To nowoczesne mieszkania o zróżnicowanej kubaturze, wysokiej jakości wykończenia oraz ciekawym rozmieszczeniu pomieszczeń. Sprawdź szczegóły na stronie dewelopera.

Kategorie
Aktualności

Jak kupić mieszkanie w dobrej cenie?

Rynek nieruchomości jest bardzo nierówny. Okazje są pojęciem względnym. Dlatego przed zakupem warto się poważnie zastanowić. My jednak wiemy gdzie kupisz mądrze i tanio.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy nowe mieszkania na osiedlu pod Poznaniem. Dobre położenie, spokojna okolica w otoczeniu przyrody. Zobacz inne korzyści i sprawdź ceny na stronie.

Kategorie
Aktualności

Rynek pierwotny mieszkań – jakie ceny w Poznaniu

Zastanawiasz się nad zakupem mieszkania w Poznaniu lub okolicach? Nie wiesz jednak czy lepszy będzie rynek pierwotny czy jednak wtórny? Sprawdź naszą ofertę.

Oferujemy nowe mieszkania w okolicach Poznania. Nasza inwestycja cieszy się ogromną popularnością ze względu na atrakcyjną cenę i jeszcze wiele innych korzyści. Zobacz co mamy Ci do zaoferowania – odwiedź naszą stronę.